Колір напою - яскравий гранатовий, насичений червоний, з часом він набуває цегляні і цибулинні відтінки.
Кагор вміщує 16% об. спирту і, як правило, 160 г / л цукру.
Виготовлення
Для виробництва кагору використовуються такі сорти винограду, як каберне совіньон, сапераві, матраца, Морастель, Мерло.
Виноград збирають тільки при досягненні ним своєї фізіологічної зрілості, коли його цукристість становить 22-25% і більше.
Грона винограду дроблять в жорсткому механічному режимі, відокремлюючи гребені. Отримана мезга обробляється різними способами, які покликані максимально повно витягти фарбувальні і екстрактивні речовини з винограду. Популярним є метод, при якому мезгу нагрівають до температури 65-80 ° C протягом 18-24 годин. Потім сусло проходить стадію бродіння і витримується не менше 2-3 років.
Вживання
Кагор не прийнято переливати з пляшки в графин. Його п'ють з тюльпаноподібних келихів, а подають неохолодженим.З чим поєднується
Кагор вважається десертним вином, тому добре поєднується з різними десертами. Його рекомендують також вживати як дижестив. Однак це вино можна пити протягом всього прийому їжі і подавати до м'ясних страв.Як вибирати
Вважається, що ідеальний кагор характеризується формулою «16 на 16»: вміст спирту - 16% об. і цукру - 160 г / л. Однак не варто забувати, що хороший кагор може вміщати 16% об. спирту і 180 г / л цукру.При оцінці кагору потрібно звертати увагу на колір напою: він повинен бути насиченим, темно-червоним. Якщо вино розбавити водою у співвідношенні 1: 1, то його колір практично не зміниться.
Склад конкретного Кагору залежить від традицій кожного конкретного виноробного регіону, однак обов'язково в списку повинен бути присутнім сорт каберне совіньон.
Цікаві факти
Як заявлено в міжнародному маркетинговому законодавстві про контроль за справжністю походження, кагор - це французьке червоне сухе вино, вироблене в регіоні Каор з винограду сорту Мальбек.Кагор вважається офіційним церковним вином, яке широко використовується при богослужіннях, зокрема при причасті, соборування, освяченні престолу та ін.
Дивіться також: ✍🏻КАТАЛОГ КРАФТОВИХ НАПОЇВ ЗАКАРПАТТЯ
⚪️Білі десертні вина, ⚪️Біле сухе столове, ⚪️Біле напівсухе, ⚪️Біле напівсолодке,
🔴Кагор, 🔴Червоне десертне , 🔴Червоне напівсолодке , 🔴Червоне напівсухе , 🔴Червоне сухе,
🟡Мартіні , 📩Імбирний ель, 🔥Чача 🔥Палинка 🔥Сливовиця, 🏆Лікери 🏆Наливки, 🏆Настоянки...
Немає коментарів:
Дописати коментар