ПОДАРУНКОВИЙ НАБІР КРАФТОВИХ НАПОЇВ від H&G


   Друзі! Чи може бути щось кращим дарунком із Закарпаття окрім пропонованих нами крафтових колекцій напоїв на всі смаки, якими так багатий і знаменитий наш край.
   Кожен із Вас може сам формувати свою власну колекцію, яка може складатися із 6 - 9 - 12 та 15 екземплярів напоїв розлитих екстемпоре (перед відправкою) у  100 грамові пляшечки офромленних рученьками талановитої художниці, письменниці, поетеси Валентини Попелюшки-Жук із Закарпаття, та запаковані у спеціальні скриньки відповідних розмірів.

    Важливим є те, що скринька і пляшки (без корків) є "змінною тарою".  Тобто Ви можете їх повернути і замовити інші або ті ж сорти вин, присутні на даний момент часу у наших каталогах.   Вартість повернення викладено у таблиці.
    УВАГА!  Ми не продаємо напої літрами але виключно як дегустаційні набори.  
Зате при потребі Ви зможете дізнатися у нас про їх безпосереднього виробника, його контактні дані для продовження стосунків із ними.
    Кожен із наших гостей має можливість висловити свої враження про ті чи інші вина, по їх коду (не відкриваючи імен виробника). 
    Згідно щомісячних рейтингів напоїв Закарпаття по вказаних вище кодах (які є невідомі в тому числі самому виробнику) визначаються три кращих.  Ті, хто вказав на краще вино одержують один екземпляр із нової партії за рахунок нашої групи, який вкладаємо у наступне замовлення.
Але про це трохи згодом.   

(матеріали на стадії підготовки)
Із робочого стола дизайнера...
   Колекція крафтових напоїв Закарпаття може заслужено стати візитівкою краю. Чи не так?

   Наразі працюємо над тим: перший десяток кращих вин та бальзамів для гурманів.   
https://kraftvine.ozdorov.info

    Чи може бути ще щось кращим дарунком із Закарпаття окрім пропонованих нами крафтових колекцій напоїв на всі смаки, якими так багатий і знаменитий наш край?
   Лише у нас кожен із Вас зможе сам формувати свою власну колекцію, яка складатиметься із 6 - 9 - 12 та 15 екземплярів різноманітних напоїв, розлитих екстемпоре (перед відправленням) у 100 грамові пляшечки оформлені рученьками талановитої художниці, письменниці, поетеси Валентини Попелюшки-Жук із Закарпаття, та запаковані у спеціальні скриньки відповідних розмірів.
   У задумі є також оригінальний віртуальний дегустаційний зал наших партнерів із аудіогідом.
   Дегустатор одержує замовлений набір вин і з допомогою свого смартфона прослуховує інформацію про кожне із них наводячи камеру на пляшечку. 
Подібні дегустаційно-подарункові набори зможемо відсилати в будь-яке місто України чи за кордоном. 

 Гості ж Закарпаття від тепер зможуть  обрати собі улюблений набір безпосередньо у їх виробників на найпопулярнішому ринку "ГІД" 
в м. Мукачево
(Пішохідний вхід із боку  супермаркета  "Сільверленд" )

Немає коментарів:

Дописати коментар